Główna v2

Poprawiam KOMFORT życia moich klientów!

W projektowaniu ważny jest dla mnie człowiek, dlatego ideą mojej pracy jest tworzenie projektów, które są skrojone pod Twoje indywidualne potrzeby. Zależy mi na tym, abyś w przestrzeniach, które dla Ciebie projektuję czuł się pewnie, wyjątkowo i bezpiecznie.

JESTEŚ WYJĄTKOWY - DLATEGO ŻYJ I MIESZKAJ
W WYJĄTKOWEJ, NIEPOWTARZALNEJ PRZESTRZENI.


PROJEKTY WNĘTRZ


PROJEKTY BUDOWLANE


WIZUALIZACJE 3D


KONSULTACJE


WSPARCIE I JAKOŚĆ

czym zajmuje się M2W?

Pomagam ludziom poprawić komfort życia, słucham ich historii, potrzeb i tworzę dla nich nową przestrzeń, która jest odpowiedzią na ich marzenia, oczekiwania i funkcjonalne wymagania. Sprawiam, że ludzie są szczęśliwi i czują się wyjątkowo.

Moimi Klientami są osoby, które marzą o budowie domu, który zostanie mądrze rozplanowany i zaprojektowany z dbałością o detale i ich potrzeby. Współpracuję z ludźmi, którym zależy na indywidualnym podejściu przy remoncie ich inwestycji (m.in. mieszkaniu, lokalu usługowym, itd.)
Pracuję z osobami, którzy planują zakup bądź kupili nieruchomość i chcą spersonalizować przestrzeń w taki sposób, aby w pełni odzwierciedlała ich charaktery i styl życia.

Jako architekt lubię współpracować z ludźmi zaangażowanymi, ciekawymi świata, relacji, otwartymi na nowe i innowacyjne rozwiązania, nietuzinkowe podejście do bryły domu i jego wnętrz. Rozwijam się projektując dla ludzi, którzy obdarzą mnie zaufaniem, a ja w odpowiedzi wizualizuję ich marzenia, które silnie powiązane są z ich potrzebami.

W przestrzeniach, które projektuję czuć charakter i osobowość mojego Klienta.

Wsłuchanie się, wspólne poznanie, zrozumienie i zaufanie jest najlepszym kompanem do stworzenia idealnego projektu!

jakie problemy rozwiązuję?

Specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkań, domów w stanie deweloperskim, oraz istniejących, do częściowego bądź całkowitego remontu.
Mam doświadczenie w projektowaniu lokali usługowych takich jak salony kosmetyczne i fryzjerskie, w których niezbędna jest wiedza techniczna i technologiczna.
Mogę zaprojektować dla Ciebie przestrzenie biurowe oraz przestrzenie użyteczności publicznej, a w swoim dorobku mam projekty przestrzeni znajdujących się w Sądach (sale rozpraw, pomieszczenia biurowe, przeznaczone dla ochrony oraz wspólne przestrzenie).
Projektowałam przestrzenie obiektów sportowych tj. baseny, hale sportowe.

Moje inżynierskie wykształcenie oraz zdobyta wiedza i wieloletnia praktyka na budowach domów jednorodzinnych, pozwala mi na współpracę z Klientami przy tworzeniu dla nich indywidualnych projektów budowlanych i koncepcji pokazujących wizję bryły budynku.

Jako osoba lubiąca organizację, planowanie i porządek, prowadzę każdy temat od początku do końca, by osiągnąć zamierzony efekt.

ZOBACZ MOJE PROJEKTY:

co zyskasz
WSPÓŁPRACując ze mną?

- POCZUCIE ORYGINALNOŚCI I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE -> każdy z nas jest wyjątkowy i ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego tak ważne jest dla mnie ich poznanie, abyś czuł się wyjątkowo w przestrzeniach, które dla Ciebie stworzę.

- KOMFORT I WSPARCIE -> posiadam spore doświadczenie projektowe i bardzo chętnie wesprę Cię i podzielę się swoją wiedzą na każdym etapie projektu oraz realizacji.

- BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ -> wygoda dzięki temu, że w projekt przewiduje problemy, które mogą pojawić się w trakcie trwania remontu. W projekcie wszystkie pomysły są przemyślane, zaplanowane i rozwiązane. Zyskujesz czas i spokojną głowę.

- KONTAKTY-> przez lata pracy w branży projektowej zbudowałam relacje z wartościowymi ludźmi, do których kontakty chętnie Ci przekażę, abyś mógł zrealizować wszelkie założenia projektu.

- WIEDZĘ, KTÓREJ NIE MA KAŻDA OSOBA -> podczas współpracy na projektem, każdy jego etap dokładnie z Tobą omawiam, po to abyś miał świadomość zastosowanych rozwiązań i wiedział w jaki sposób dane założenie projektowe poprawią Twój komfort życia. Rozmawiam z Tobą o wszelkich aspektach, po to abyś miał wybór i świadomie go dokonał.

- SPRAWCZOŚĆ I RZETELNOŚĆ -> jestem osobą, która lubi konkrety, każde zadanie dzielę na mniejsze cele i działam wg planu, by finalnie dostarczyć Ci to, na co się umówiliśmy. Szanuję swojego Klienta oraz swoją pracę, warunki współpracy są u mnie jasne i trzymam się terminowości.

- DOŚWIADCZENIE -> cały czas się rozwijam i regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz branżowych konferencjach, bo to by być na bieżąco i Twoje oczekiwania przełożyć na język architektury, którego Ty nie musisz znać, bo wystarczy że znasz się na swojej pracy.


Rezultatem powyższych wartości otrzymanych w pakiecie z projektem będzie efekt, który zobaczysz po wybudowaniu swojego domu, remoncie mieszkania, innej inwestycji. W nowej przestrzeni poczujesz, że spełniłeś swoje marzenia.


To właśnie to uczucie będzie największą wartością, bo jakość pamięta się najdłużej!

w taki sposób pracuję:

Przy współpracy lubię kontakt realny z moimi Klientami, zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu, bo chcę Cię poznać, zobaczyć jakim jesteś człowiekiem i spokojnie z Tobą porozmawiać. W przypadku inwestycji, które wymagają wykonania pomiarów spotkanie jest niezbędne.

Projekt składa się z kilku etapów, a każdy z nich możemy śmiało i z powodzeniem kontynuować spotkaniami online (spotkania na Skype, rozmowy przez e-mail, telefon). Mam również doświadczenie we współpracy z Klientami mieszkającymi za granicą.

Etapy projektu przekazywane są drogą mailową w formacie .pdf, abyś miał do nich szybki i łatwy dostęp w każdym momencie.

Lubię i mam doświadczenie w spotkania na budowie i rozmowach z wykonawcami, więc jeśli potrzebna będzie Ci pomoc w omówieniu całego projektu bezpośrednio z moi udziałem - bardzo chętnie to zrobię. Na takich spotkaniach przekazuję wszystkie istotne elementy i odpowiadam na bieżące pytania ze strony wykonawcy.

Na co dzień współpracuję z doświadczonymi branżystami, wykonawcami i stolarzami, którzy z chęcią podejmą się realizacji projektu.

Moje architektoniczne doświadczenie i inżynierska wiedza zapewni Ci poczucie komfortu zarówno przy etapie projektu oraz w momencie rozpoczęcia jego realizacji.

poznajmy się

mgr inż. arch. Marlena Waligórska

Mam na imię Marlena,

jestem inżynierem i architektem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej, o specjalizacji Architektura.


Podczas studiów byłam członkinią kół naukowych, warsztatów architektoniczno – budowlanych, za osiągnięcia naukowe zostałam nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów Wydziału Architektury.


Swoje doświadczenia zdobywałam w biurach projektowych, na budowach oraz niezliczonych rozmowach i konsultacjach z wykonawcami, przedstawicielami handlowymi i moimi Klientami.


Moje wykształcenie i zdobywane doświadczenie wykorzystuję w projektowaniu budynków jednorodzinnych, projektowaniu wnętrz mieszkalnych i usługowych oraz w projektowaniu mebli.


Uwielbiam planować i organizować. Interesuje mnie psychologia, praktykuję jogę, w wolnych chwilach maluję na płótnie. Połączenie tych zainteresowań pomaga mocno skupiać mi się na odczuciach i emocjach drugiego człowieka.


Dbam o najdrobniejsze szczegóły, stawiam na funkcjonalność i estetykę.

Poprawiam komfort życia moich Klientów i z wielką chęcią zaprojektuję Twoją przestrzeń.

co myślą O MNIE moi klienci


Nie musisz mi wierzyć na słowo, przeczytaj poniżej co napisali o mnie moi Klienci, z którymi miałam przyjemność współpracować nad różnymi projektami budowlanymi oraz wnętrzarskimi.

"Marlena zaprojektowała dla nad wnętrza naszego wymarzonego domu i spełniła w 100% nasze oczekiwania. Jest osobą, która umie wsłuchać się w drugiego człowieka, umiejętnie przeprowadza wywiad, przy którym nie czuliśmy żadnego stresu. Polecamy każdemu współpracę z tą osobą! "
Alicja i Mateusz
"Pani architekt zaprojektowała dla nas dom marzeń, od stworzenia bryły domu pod zaprojektowanie każdego detalu wewnątrz budynku. Całość projektu jest bardzo spójna, z klasą i ponadczasowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zostaliśmy zaopiekowani i na każdym etapie projektu mogliśmy zadawać pytania, na które otrzymywaliśmy odpowiedzi. Oba projekty były rzetelnie i dokładnie przygotowane. Polecamy bardzo kontakt z Panią Marleną."
Paulina i Artur M.
"Profesjonalna i przyjemna współpraca z panią architekt. Miła, sympatyczna, pomocna i cierpliwa. Świetne pomysły i ciekawe rozwiązania. Duże zaangażowanie w pracę. Gorąco polecam."
Pani Joanna K.
"Pani Marleno raz jeszcze DZIĘKUJEMY!! Nasz dom jest cudowny, chcemy tu ciągle przebywać, czujemy się w nim bezpiecznie i wspaniale!!! Będziemy polecać Panią każdemu, kto marzy o tym by spełnić marzenie o swoim wymarzonym miejscu i mieć oryginalny i niepowtarzalny dom <3 wszystkiego co najlepsze! Agata, Maks, Paweł"
P. Agata i Paweł R.
"Pani Marleno, jest Pani architektem pełnym zaangażowania i pasji, osobą cierpliwą i dokładną. Dziękuję za wszystkie nasze współprace, łazienka i kuchnia cieszą mnie niezmiennie każdego dnia, a sypialni i garderoby zazdroszczą wszystkie przyjaciółki. Na tych kilku projektach się nie skończy nasza znajomość, na pewno wrócę do Pani po kolejne pomysły."
Pani Marzena
"Dziękujemy serdecznie za piękne projekty pokojów naszych dzieci. Są przepiękne, projekty przerosły nasze oczekiwania. Będziemy polecać wszystkim naszym znajomym."
Marta i Paweł G.
"Z chęcią polecam usługi , które oferuje biuro M2W.Praca nad projektem w tym biurze przebiega w miłej atmosferze, zero jakiegokolwiek stresu. Pani architekt ma mnóstwo pomysłów i potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta. Polecam wszystkim, którzy szukają sumiennego architekta."
Kasia N.
"Miałem możliwość współpracy z biurem M2W przy tworzeniu projektu mojego pierwszego mieszkania. Z projektu Pani architekt jestem bardzo zadowolony, rzetelne podejście do tematu, terminowość i duża cierpliwość, mogłem przedyskutować każdy pomysł. Pani Marlona po pierwszej rozmowie potrafiła trafić w mój gust i zaproponowała dużo praktycznych rozwiązań, z których jestem zadowolony. Polecam każdemu!"
P. Jędrzej M.

NIE CZEKAJ!


Jeżeli odczułeś, że moja idea i mój sposób podejścia do projektowania przemawia do Twoich wartości, koniecznie do mnie napisz.

Przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę na projekt Twojego wymarzonego domu lub wnętrza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *