PROJEKT KOMPLEKSOWY

PROJEKT KOMPLEKSOWY
BUDYNEK + WNĘTRZE

Oferuję kompleksową usługę, w której skład wchodzi PROJEKT BUDYNKU + WNĘTRZE. 
Uważam, że środek i bryła budynku powinny ze sobą harmonizować, funkcja wnętrza powinna idealnie przekładać się na potrzeby mieszkańców, a tym samym mieć odwzorowanie w bryle. 
Spójne zaprojektowanie budynku i wnętrza przekłada się na komfort i wygodną przestrzeń do życia, która jest w pełni kompletna.

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC PAKIET
BUDYNEK + WNĘTRZE?


SPÓJNY POMYSŁ

Projekt budynku będzie idealnie współgrał z układem funkcjonalnym domu, dzięki dopasowaniu do Twoich potrzeb, stylu życia, wymagań. Połączona zostanie funkcja i estetyka. Wnętrza budynku będą zgrane i powiązane z bryłą, dzięki czemu będą nawzajem do siebie pasowały i harmonizowały ze sobą. 


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU


Praca nad budynkiem i jego wnętrzami będzie prowadzona równocześnie (standardowo projekt budowlany i projekt aranżacji wnętrz to dwa odrębne opracowania i następujące po sobie etapy). 

PIENIĄDZEDzięki temu, że projekt budynku i projekt wnętrz są jednocześnie uszyte na miarę (jeden projekt wynika z rozwiązań drugiego) i wszystkie rozwiązania są dokładnie przemyślane, to w późniejszym czasie unikniesz zmian, wyburzeń oraz dodatkowych, niepotrzebnych przeróbek i kosztów. 


SPOKÓJ I KOMFORT


Dzięki temu, że zlecisz całość projektowanych prac i ich koordynację w 1 miejscu, to ja jako Twój architekt będę od początku do końca prowadziła każdy etap projektu w taki sposób, by na podstawie wszystkich zebranych informacji zaproponować dla Ciebie jak najlepsze rozwiązania. 
Będziesz czuć się komfortowo i spokojnie, że o wszystko zadbam. 

RABAT!!!!

PRZY WYBORZE TEGO PAKIETU OTRZYMUJESZ 10% RABATUCHCESZ WYCENIĆ PAKIET BUDYNEK + WNĘTRZE?